Muži – Okresní přebor                       27. 8. 2017

Áčko v závěru přišlo o tři body

Sokol Zábrodí - TJ Velichovky 1:1 (0:1)

Branka: 16. Dyrc

ŽK:3:2

rozhodčí: Bareš

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Špaček, Kučera, Bém (76. Mich. Novotný), Kašpar /K/ – Karel, Jelínek, Runkas, Dočekal – Dyrc, Toman

Áčko přijelo na první venkovní zápas do Zábrodí a po úvodní oťukávačce diktovalo tempo hry. Po pár nepřesných střeleckých pokusech vyústila aktivita hostí první brankou z kopačky Dyrce, který přesnou střelou z hranice vápna otevřel skóre. Hosté se nažili kontrolovat vývoj hry, což se jim až na jedno okénko v obraně, kdy nechali domácího útočníka, který však přehodil kromě Hasníka i branku, dařilo. Hra však spadla do průměru a hrálo se převážně mezi šestnáctkami.  Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, snažili se dlouhými nákopy hledat mezery v naší obraně, ale většina závarů končila mimo ohrožení branky. Když už to vypadalo, že Velichovky dohrají zápas v klidu a v bezpečí od své branky, když nepouštěli dlouho domácí tým do závěrečného náporu, přišel v 90. minutě dlouhý míč do vápna, který ve shluku těl propadl k domácím hráčům a nakonec skončil v síti.  Dlouhé pětiminutové nastavení mohlo ještě změnit výsledek v náš prospěch, ale Dyrcovi ani Dočekalovi se v zakončení nevedlo. Nezměnily to ani závěrečné rohové kopy našich hráčů, s kterým si domácí obrana poradila.