Muži – Okresní přebor                       9.9.2017

Starší žáci prohráli s Velkou Jesenicí

TJ Velichovky – Sokol Velká Jesenice 2:10 ( 1:5 )

Ve druhém zápase na velkém hřišti jsme nastoupili proti Velké Jesenici. Soupeř má již zkušenosti s velkým hřištěm, zatímco my se stále učíme. Většina hráčů soupeře byla lépe fyzicky urostlejší, přesto jsme v začátku s ním odehráli vyrovnanou partii. Brzy jsme prohrávali díky špatné přihrávce, ale po rohovém kopu vyrovnali. Bohužel do přestávky hosté vstřelili ještě čtyři góly. Ve druhém poločase jsme začali odpadat fyzicky a soupeři umožnili jednoduchými dorážkami navýšit skóre. Pěknou kombinační akcí jsme se propracovali k druhému gólu, ale jinak už jsme se dopředu moc nedostávali. Zápas nám opět ukázal některé nedostatky, především v předbrankovém prostoru, na čemž musíme zapracovat, abychom se vyvarovali zbytečně inkasovaným brankám.