Starší žáci – Okresní přebor               13. 9. 2017

Snaživý výkon starších žáků na Babí

SK Babí - TJ Velichovky 4:1 (2:1)

Ve třetím zápase jsme zajížděli na hřiště Babí s vědomím, že nás opět čeká soupeř, jenž má s velkým hřištěm určité zkušenosti. Po úvodních dvou zápasech, které jsme doma odehráli, jsme trochu pozměnili taktiku a posty některých hráčů s cílem více zajistit obranu a střed hřiště, který nám v obranné fázi moc nefungoval. Domácí měli ve svém hřišti některé urostlé hráče, ale zejména středopolař nám dělal nejvíce problému a tvořil hru. Svoje kvality ukázal tvrdou ranou zhruba po deseti minutách, která zapadla pod břevno. Naši hráči však podali lepší výkon, a díky Šiborovi vyrovnali, když využil chybnou rozehrávku obrany domácích. Domácí měli chvílemi převahu a vytvářeli si šance, ale naše obrana s brankářem byla na pozoru. Bohužel po rohovém kopu domácích si dáváme smolnou vlastní branku. Přesto nás to nepoloží a hrajeme důstojnou partii. Dnes se nám dařila více hra po stranách, na což se zaměřujeme a dokážeme si vypracovat některé šance. Ty větší však mají domácí, ale dokáží proměnit jen dvě a stejně jako na druhé straně nastřelují tyč. Přes prohru můžeme být však s výkonem spokojeni, doufám, že nás to nakopne do dalších zápasů a s každým přibývajícím získáme další zkušenosti na větším hřišti. Děkujeme rodičům za dopravu a podporu.