OP mladší přípravka                                      17.9.2017

Starší přípravka zajížděla do Provodova

TJ Velichovky – Loko Meziměstí 11:0 (6:0)

První zápas nás čekal začátečník z Meziměstí, které vybudovalo nový tým. Od začátku tak bylo jasné, že zkušenosti a tím pádem i kvalita budou na naší straně. Jak už to tak bývá, začínající týmy kolikrát zahustí prostor, a tak z toho byla občas mela o míč, což nám občas dělalo problémy lépe kombinovat. Využívali jsme i horší rozehrávky při od kopu od branky, kdy jsme je využili ke snadnému gólu. Výsledek je sice jasný, ale ve hře byly nedostatky a snaživý soupeř měl některé možnosti ke vstřelení branky, které nevyužil.

TJ Velichovky – SK Babí 5:3 (4:1)

V dalším zápase už nás čekal těžší, ostřílenější soupeř, a tak se dal očekávat vyrovnaný fotbal. To od začátku platilo, brzy jsme dostali gól, ale s přibývajícím časem se náš výkon zlepšoval a některé šance jsme i proměnili a vytvořili si bezpečný náskok. Ten jsme hájili i ve druhé půli, ve které už jsme přidali jen jednu branku.

TJ Velichovky – Sokol Provodov 8:1 (3:0)

V posledním zápase nás čekali domácí mladíci, kteří byli poměrně menší vzrůstem, ale určitě nám nedali nic zadarmo. V tomto zápase se nám povedli některé akce, ale z daleka na všechno bylo dnes správně. V určitých chvílích jsme v každém zápase však zkoušeli individuální akce, které k ničemu nevedly, pouze ke ztrátě míče. Přesto děkujeme dětem za výkony a rodičům za podporu a dopravu.