Muži – Okresní přebor                       17. 9. 2017

Áčko poprvé v sezoně s prázdnou

SK Babí - TJ Velichovky  2:0 (1:0)

rozhodčí: Tůma

Sestava:

Velichovky:

Hasník –. D. Šubrt, Bém ( 71. Mich. Novotný), Kašpar /K, Špaček – Karel (71. Valášek), Jelínek ( 84. Dočekal),  Emlar, Németh (79. Mar. Novotný) – Dyrc ( 71. Runkas), Vít

Áčko přijelo k dalšímu zápasu na Babí a začátek zápasu nezačalo špatně. Úvodní aktivita vyústila v zakončení Dyrce a poté i Németha, ale bez kýženého efektu. Na druhé straně se v dobré pozici ve vápně ocitl domácí hráč, ale Hasník byl na místě. Postupem času byli mírně lepší domácí hráči, kteří byli přesnější v rozehrávce a kombinaci a ve 24. minutě se ujali po rychlém výpadu do otevřené obrany Velichovek vedení. Krátce na to mohli zvýšit, kdy domácí útočník postupoval sám na Hasníka, ale ten jeho nájezd zlikvidoval. Do šaten šli s těsným vedením domácí, ale krátce po změně stran to nemuselo platit, ale Vítovo zakončení zastavilo břevno. V 55. Minutě posoudil zákrok velichovského obránce s domácím hráčem jako faul a kopala se penalta. Tu Babí proměnilo a zvýšilo vedení. Dnes našim hráčům drhla kombinace, což vedlo ke ztrátám míče, a tak další velké šance přes dobře organizovanou defenzivu domácích nepřicházeli. Domácí uhájili svoje vedení, a tak se po pěti kolech skončila neporazitelnost našeho týmu.