Mladší žáci – Okresní přebor                         23.9. 2017

Těsná porážka starších žáků

TJ Velichovky – TJ Rasošky 2:3 ( 1:1 )

Za stálého deště dnes odehráli starší zápas těžký zápas s týmem Rasošek. Většinu zápasu jsme měli převahu na míči, hrálo se na půlce soupeře, který však občas vyrážel k nebezpečným brejkům.  Úvodní aktivitu jsme však až zužitkovali kolem 25. Minuty, kdy po faulu na Holuba se kopala penalta. Sám faulovaný ji proměnil. Bohužel z ojedinělé akce jsme dostali vyrovnávací branku, která změnila stav na poločasových 1:1. Ve druhé půli byli hosté vice nebezpečnější než v půli první, hráli jednoduše chytře, každý míč směřovaný k naší brance byl na mokrém terénu obzvlášť nebezpečný. Naše hra měla do kombinace slušené parametry, ale pak ji zhatila buď špatná přihrávka nebo zakončení, nebo zbytečné zasekávačky, které vedly buď ke ztrátě míče, nebo zablokování střely urostlými zadáky soupeře. Ti se dostali do vedení z penalty a krátce na to po rychlé akci. Jenže hned po rozehrávce se individuálně prosadil Baxa a byli jsme zase v naději o bod. I přes některé šance a tyčku jsme však už výsledek nezměnily. Prohra je dnes krutá, horším týmem jsme nebyli, ale hosté byli střelecky efektivnější, kdy většinu šancí proměnili. Naši hráči se v těžkých podmínkách neztratili, opět tam byli dobré pasáže hry, které budeme muset přenášet i do dalších zápasů, ale musíme zapracovat na těch horších momentech, které nás připravují hrát o lepší výsledek.  Dnes mi je jich líto, neboť se v těchto podmínkách byli o co nejlepší výsledek do závěrečného hvizdu. Rodičům děkujeme za podporu.