OP mladší přípravka                                      24.9.2017

Starší přípravka se představila na Babí

TJ Velichovky – FK Náchod 4:3 (1:1)

V klasicky podzimním počasí jsme zajížděli na Babí, kde nás čekal další kvalitní turnaj.  Na úvod nás čekal Náchod, s nímž už máme něco odehráno, ale v nové sezoně to byla premiéra. Soupeř neměl zřejmě k dispozici úplně nejsilnější tým, přesto náchodští v první půli vyslali na naší branku několik střel, ale ujala se jediná. V zápase se dařilo oběma brankářům, kteří pochytali hodně střel. Vyrovnaný první poločas byl jak herně, tak výsledkově. V tom druhém jsme přidali více na aktivitě, ale skóre se posouvalo pomalu a žádný tým si nevypracoval větší náskok. O jednu branku jsem byl dnes šťastnější, atak se zrodilo těsné vítězství.

TJ Velichovky – SK Babí 8:6 (5:1)

Ve druhém zápase nás čekalo domácí Babí, s kterým máme možnost si do třetice zahrát na našem třetím turnaji. Po první brance, kterou vstřelil soupeř se už docela na těžkém terénu nám začalo dařit, pěkně jsme kombinovali a vytvářeli si i šance. S přibývajícím časem jsme byli si produktivní a pěti brankami do poločasu otočili skóre. Úvod druhé půle byl podobný konci prvního, dařilo se nám střelecky a vytvořili ještě větší náskok. Závěrečná pětiminutovka však nám příliš nevyšla, domácí hráči nám dokázali vstřelit čtyři góly a postupně ukrajovali z náskoku.

TJ Velichovky – TJ Velké Poříčí 1:5 (0:3)

Na závěr nás čekal velmi kvalitní tým z Velkého Poříčí. Úvod zápasu se nám moc nepovedl, soupeř nám brzy vstřelil tři góly. Pak se hra trochu vyrovnala, i naši hráči si vypracovali šance, ale ty nedokázali proměnit. Pak však přišel druhý poločas, v němž jsme po většinu hráli na soupeřovi brance, ale ten dlouho odolával přes vytrvalý nápor našich nejmenších s nulou. Tato pasáž hry byla jednou z nejlepších, kterou jsme dnes předvedli, přestože jsme vstřelili jen jeden gól. V závěru nám pořičští ukázali, jak se proměňují šance a zvýraznili svůj náskok.  Za dnešek si celý tým zaslouží pochvalu, jak turnaj i přes nepříznivé počasí odehráli. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.