Mladší žáci – Okresní přebor                         28.9. 2017

Starší žáci statečně vzdorovali

Sokol Velká Jesenice -  TJ Velichovky 6:0 ( 3:0)

V dalším zápase sezony jsme se představili na hřišti Velké Jesenice, s kterou jsme se již na podzim utkali podruhé, neboť se jednalo o předehrávku posledního podzimního kola. Již z prvního zápasu jsme věděli, že převaha (zejména fyzická) bude na straně domácích, s čímž jsme se chtěli co nejlépe vypořádat a i přesto odehrát kvalitní zápas. Bohužel začátek byl z naší strany nepovedený a po pár vteřinách inkasujeme. Pak však hru vyrovnáváme a mohli i skóre, ale náš útočník svůj nájezd neproměňuje. Přesto pomalu hry vyrovnáváme a nepouštíme domácí do tlaku. Zhruba v polovině první půle pak přišla chyba v nedorozumění znamenající druhou branku. Přesto pokračujeme poměrně v dobrém výkonu, ale nedaříme se nám natolik zlobit v útočné fázi. Bohužel krátce před přestávkou si střílíme vlastní gól. Po změně stran pokračujeme docela vyrovnaný fotbal, převážně ve středu hřiště. Bohužel opět inkasujeme, kdy na útočné půli ztratíme míč a po rychlém výpadu domácích hráčů dostáváme další dva góly. To se již blíží závěr zápasu, kdy na poměrně těžkém terénu ztrácíme hodně sil a domácí ještě upravují výsledek. I přes jasnou prohru jsme zanechali na hřišti dobrý dojem a ukázali si, že proti větším hráčům při maximální bojovnosti dokážeme pozlobit a předvést kvalitní výkon na hranici současných možností. Hráčům děkujeme za výkon a věříme, že i v dalších zápasech budou naše výkony zase o něco lepší. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.