Starší žáci – Okresní přebor               30.9. 2017

Starším žákům se dnes nedařilo

Teplice n. Metují - TJ Velichovky 8:0 ( 4:0 )

Třetí zápas během sedmi dní čekal naše žáky na hřišti dobře známých Teplic nad Metují- Bohužel dnes se nám vůbec nedařilo navázat na výkony z posledních zápasů a prohráli jsme. Zatímco v minulých zápasech jsme dokázali vzdorovat jiným soupeřům na hranici možností, dneska to od začátku bylo mdlé. Soupeř nás tlačil do defenzivy a některé své šance proměnil. Nám se nedařil přechod do útoku a k brance domácích jsme se dostávali těžko. Absence některých hráčů mohla být znát, ale touha poprat se o dobrý výsledek dnes scházela. Až v začátku druhé půli jsme se konečně dostali do pár šancí, ale naše bolest proměnit je, pokračuje. Poté se opět prosazoval soupeř a stejně jako v první půli nám vstřelil čtyři góly. Na nepovedený zápas musíme zapomenout, poučit se z něj, a navázat na dobré výkony z posledních zápase v následujícím utkání. Děkujeme rodičům za dopravu a podporu.