OP mladší přípravka                          1.10.2017

Starší přípravka bojovala doma

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují želvy 6:5 (3:4)

Dnes jsme se představili za pěkného podzimního počasí na domácím hřišti a proti nám stály hned dva týmy z Police nad Metují, s kterými jsme se ještě v sezoně neutkaly. Proti „želvám“ to byl boj o každý metr hřiště, v první půli jsme vždy dotahovaly až dvougólové manko. To se sice podařilo, ale hra už stejně jako po celý turnaj byla slabší. Hodně momentů jsme tahaly silou a vůlí, někdy se to sice dařilo, ale většinou jsme končily na soupeřovy obraně nebo ztrátou míče. Ve druhé půli pokračovala bitva, kterou jsme nakonec vyhráli, ikdyž  jsme v zápase ani jednou nevedli.

TJ Velichovky – SK Babí 2:3 (1:3)

Toto utkání nám ukázalo, jak se nakládá s brankovými příležitostmi. Směrem dopředu to poměrně šlo, ikdyž opět to žádná fotbalová krása nebyla. Zatímco naši hráči trefovali většinou jen připraveného brankáře, hosté byli daleko efektivnější a většina střel napadala do branky. Snaha našich hráčů opět zvrátit nepříznivý stav byla, ale z dalších šancí jsme se ujali jen jednou. V závěru zápasu hráči dřeli, ale asi to bylo z přemíry snahy dát gól a zapomněli kombinovat a všechno tlačili silou. Střely však končily na tyči, mimo branku nebo u dobře chytajícího brankáře.

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují šneci 2:0 (2:0)

V posledním zápase nás čekal druhý polický tým. Poslední zápas se podobal těma předchozím, žádná fotbalová sláva to dnes opravdu nebyla, opět spíše boj nebo snahy o individuální akci, které se nedařili. Sice jsme dva góly daly, žádný nedostaly, ale tempo hry už opadlo a vypadalo to, že se čeká, než sudí naposledy pískne do píšťalky.  Snahu a nasazení nelze nikomu upřít, je jen škoda, že jsme toho dnes na domácím hřišti nepředvedli i tu fotbalovou nadstavbu, která se nám poměrně zatím dařila. Přesto věříme, že v dalších turnajích přijde zase zlepšení. Dětem děkujeme za výkony a rodičům za podporu.

FOTOGALERIE Z TURNAJE ZDE