Starší žáci – Okresní přebor               7.10. 2017

Starší žáci doma neuspěli

TJ Velichovky – Slavoj Teplice nad Metují 1:7 ( 0:3)

Po týdnu nás čekala zápas se stejným soupeřem, tentokrát na domácím hřišti. Bohužel i přes opakující se předzápasové upozornění většinou z první akce inkasujeme gól. Dva hlavní tahouni v hostujícím dresu větrali dnes naší obranu, a byli schopni obejít několik hráčů a skórovat. Až za stavu 0:3 jsme odehráli dobrou pasáž hry, kdy jsme soupeře dokázali přehrát a většinou se hrálo na polovině soupeře. Škoda, že jsme z toho nedokázali vytěžit branku, zakončení našich hráčů nebylo přesné nebo se nepovedla finální přihrávka. Ve druhé půli však náš výkon nebyl již takový, jaký bychom si představovali a zase hosté byli lepší. Útočné duo soupeře, které nám dalo šest ze sedmi gólů, dnes rozhodlo zápas. Po delší době jsme však dokázali po dobře rozehraném rohovém kopu zaznamenat čestný úspěch.  I přes nepříznivé výsledky však musíme vycházet z některých dobrých pasáží, které dokážeme odehrát, a postupně se na větším hřišti více rozvíjet a zdokonalovat. Věřím, že když budeme dostatečně trpělivá a pracovití, že to brzy přinese odměnu.  Ale samo to nepůjde. Děkujeme rodičům za podporu.