OP mladší přípravka                          8.10.2017

Starší přípravka hrála ve Velké Jesenici

TJ Velichovky – Meziměstí 9:3 (6:0)

Dnes jsme se za nepříliš ideálního fotbalového počasí zúčastnili turnaje ve Velké Jesenici. Na těžkém hřišti nás na začátek čekali nováčci z Meziměstí. I na těžkém terénu jsme se snažili o kombinaci, ta se relativně dařila, ale byly tam momenty, kdy jsme zbytečně dlouho drželi míč a rozvíjející akce skončila. V první půli jsme vstřelili šest branek, ale v té druhé jsme trochu polevili a začal se prosazovat i soupeř.

TJ Velichovky – AFK Hronov 4:6 (2:3)

Ve druhém zápase nás čekal kvalitní tým z Hronova. Ti se stále snaží i kombinační fotbal, do kterého zapojují i brankáře. Hronovští byli většinou o krok i gól napřed, většinou jsme jen dotahovali.  Některé branky, v naší sítí však byly zbytečné, neboť jsme nechávali zbytečně moc prostoru zakončujícím hráčům a ani náš brankář dnes nevyčníval. Bojovný fotbal ve druhé půli pokračoval, opět jsme jen dotahovali náskok soupeře, který byl dnes o něco lepší.

TJ Velichovky – Velká Jesenice / Zábrodí 4:7 (2:5)

I hned po předchozím zápase nás na závěr čekal spojený domácí tým se Zábrodím. Soupeř začal tlakem a hned z prvního útoku nám hodně zavařil, těžký závar jsme však přečkali bez úhony. Poté se však domácí dočkali, na což jsme reagovali vyrovnávací brankou po pěkné souhře. Domácí si však postupně budovali náskok, který jsme jen mírnili. Dnes nás na těžkém terénu čekali kvalitní protivníci, s kterými jsme odehráli dobré pasáže, na které musíme navázat, ale i ty horší, kdy jsme zbytečně chodili do více hráčů nebo pozdní či nepřesná přihrávka, což znamenalo zbytečnou ztrátu míče při zakládání útoku, v horším případě branku v naší siti. Na těch věcech musíme pracovat dál. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.