Muži – Okresní přebor                       7 10. 2017

Áčko zvítězilo díky jediné trefě

TJ Velichovky – TJ Červený Kostelec „B“ 1:0 ( 1:0)

Branka: 30. Špaček

ŽK: 0:1

rozhodčí: Saučuk

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Kučera, Bém,  Kašpar /K/, Špaček –  Karel, Emlar ( 65.Runkas), Jelínek, Németh -  Vít (71. Křovák), Németh

K dalšímu zápasu do Velichovek přijelo nevyzpytatelné béčko Červeného Kostelce, tvořené převážně mladými hráči. Dala se tak čekat zajímavá podívaná ve svižném tempu. To se potvrdilo, ale domácí hráči nezůstali pozadu a rychlým a šikovným mladíkům se dokázali vyrovnat v nasazení. Domácí však přidali lepší práci s míčem, přesnější kombinaci, atak byli v první půli lepším týmem. Dlouho se však nepomohli prosadit v zakončení, ikdyž zajímavé příležitosti se naskytly, ale nepřesná nebo spíše slabá koncovka nemohla hostujícího brankáře zaskočit. Udeřilo tak až ve 30. minutě. Po rohovém kopu a následném závaru propálil houšť těl před sebou Špaček. Domácí kontrolovali vývoj zápasu a i nadále byli o něco lepší. Druhá půle nabídla podobnou podívanou, běhavý fotbal pokračoval, ale domácí uklidňující branku nepřidali.  V největší šanci selhal Jelínek, když běžel sám na brankáře, ale trefil ho jen do náruče. Postupem času tak získávali ve snaze o vyrovnání převahu hosté, ale domácí obrana fungovala dobře, přesto po sražené střele pomohla domácím tyč a o pár minut později trefili hosté břevno. Těšné vedení však domácí už nepustili a i třetí výhra v sezóně má přívlastek jednogólová.

FOTOGALERIE ZE ZÁPASU ZDE