OP mladší přípravka                                      15.10.2017

Starší přípravka bojovala doma

TJ Velichovky – Velká Jesenice/ Zábrodí 1:4 (1:2)

Dnes nás čekal další těžký turnaj na domácím hřišti s kvalitními týmy. Nejprve nás čekal spojený tým z Velké Jesenice a Zábrodím. Dnes to byl z naší strany spíše bojovný výkon, fotbalovou dneska scházela. Zápas byl vyrovnaný, ale rozdíl ve výsledku byl s tím, jak oba týmy byly úspěšné v koncovce. Zatímco nám se dnes v zakončení nevedlo a na gól se nadřeme, soupeř udeří z nenápadné akce.

TJ Velichovky – Slovan Broumov  6:0 (6:0)

Ve druhém zápase nás čekal nový tým z Broumova, jenž se dodatečně přihlásil do soutěže. Opět se nám nedařilo dobře kombinovat a rozběhat soupeře, bylo to hodně ospalé a první dva góly střílíme jen z rohových kopů. Občas nějaké náznaky dobrých kombinací, ale poté se opět přetahujeme jen o míč. Druhý poločas se spíše jen dohrával, neboť jsme v něm nedokázali vstřelit ani jeden gól, když šance jsme si dokázali vypracovat.

TJ Velichovky – Slavoj Teplice nad Metují 3:4 (2:2)

Závěrečný zápas to byl vyrovnaný napínavý zápas s bojovnými Teplicemi. Naše bolest v zakončení dnes gradovala, neboť jsme se na gól nadřeli, a v první půli jsme se prosazovali jen po rohových kopech, Z toho jsme závěru první půle inkasovali gól na 2:2, kdy jsme byli nedůslední před brankou. Bojovný fotbal pokračoval i ve druhé půli, v němž jsme se v závěru zápasu zaváhali, kdy naši obránci si dávali tak dlouho přednost, a teplický útočník z toho vytěžil vítěznou branku. Dnes jsme sehráli spíše bojovné ospalé zápasy, scházel nám pohyb a fotbalovost jako v úvodu sezony. Zápasy byly vyrovnané, ale lepší zakončení nás připravilo o lepší výsledky. Přesto děkujeme dětem za nasazení a rodičům za podporu.