Starší žáci – Okresní přebor               21. 10. 2017

Starší žáci se statečně bili

TJ Velichovky – SK Babí  0:7 ( 0:4 )

Předposlední zápas podzimní části jsme odehráli na domácím hřišti s SK Babí. S tímto soupeřem jsme v prvním zápase odehráli povedenou partii, a tu jsme chtěli zopakovat i doma. Soupeř disponoval fyzickou převahou zejména v útočných řadách, čehož dokázal využít. V defenzivě působil zranitelněji, ale toho jsme bohužel nedokázali využít, šance jsme na to měli. Přesto naše hra nebyla špatná, ale nedokázali jsme ji zúročit. Soupeř však měl další šance, ale ty trestuhodně zahazoval. Podobný vývoj pokračoval ve druhé půli, naši hráči hráli v současných možnostech na to, na co mají, snaží se, ale rozdíl je znát. V závěru zápasu jsme však udělali pár chyb, po kterých jsme inkasovali, což znamená zbytečné góly v naší síti a zbytečně vysoké skóre.  Klukům však děkujeme za snahu a výkon, rodičům za podporu.