Muži – Okresní přebor                       22. 10. 2017

Áčko poprvé doma padlo

TJ Velichovky – Sokol Hejtmánkovice 1:2 ( 1:1 )

G: Runkas z pen

ŽK: 2:5

rozhodčí: Bouz

Sestava:

Velichovky:

Hasník – D. Šubrt, Bém, Kašpar /K/, Špaček (62. Mar. Novotný) – Dyrc (64. Mich. Novotný), Jelínek (85. Toman), Runkas, Karel – Vít, Németh (70. Dočekal)

Do Velichovek přijel lídr tabulky a do zápasu vstoupil hodně sebevědomě a po pár vteřinách si vypracoval první šanci. Domácí působili vlažným dojmem, vůbec se nemohli dostat do hry, rozvíjející se kombinace se zasekla nepřesnou přihrávkou.  Aktivita hostí vyústila po dvaceti minutách hry, kdy tvrdou střelu hostujícího hráče Hasník vyrazil, ale dorážka do odkryté branky znamenala vedení hostí. Postupně se hra vyrovnávala, ale hlavně kouskovala, což tempu hry neprospělo. Po půl hodině hry bylo vyrovnáno, když hostující hráč zahrál rukou a Runkas penaltu proměnil. Do poločasu se hrálo spíše jen mezi šestnáctkami a hra byla neurovnaná a rozhádaná. Do druhé půli vstoupili hosté opět lépe a brzy si vypracovali šanci, ale tu neproměnili. Domácím hráčům to dnes dopředu nešlo a hostujícího brankáře prověřili jen zřídka. To hosté měli šancí více, ale domácí držel dlouho Hasník, který zneškodnil velké šance. Domácím nepomohlo ani vyloučení hostujícího hráče ba naopak. V 87. minutě podnikli hosté rychlý brejk do otevřené obrany, který proměnili ve vítěznou branku. A tak domácí poprvé doma v sezoně vyšly bodově naprázdno.

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ ZDE