Mladší žáci – Okresní přebor                         28.10. 2017

Starší žáci na závěr prohráli

Spartak Police n. M -  TJ Velichovky 8:0 ( 3:0)

Závěrečný zápas jsme měli absolovat proti silné Polici na jejich hřišti, ale vzhledem k nepříznivému počasí jsme utkání odehráli na našem hřišti. Soupeř má silný tým, vyspělý jak fyzicky tak fotbalově, což v dnešním zápase ukazoval. Naši hráči odehráli zápas na hraně

možností, v určitých pasážích se dokázali vyrovnat soupeři, ale ani z minima šancí jsme čestný gól nedali. Ve druhé půli pokračoval podobný vývoj hry, hosté stříleli góly, většinou po našich taktických chybách, na kterých musíme neustále pracovat. Máme tak za sebou první půl rok při přechodu na velkém hřišti, kdy nás čekali silní soupeři a většina z nich je vyspělejších po všech stránkách. Přesto věřím, že i proti těmito fakty dokážeme na jaře vzdorovat soupeřům, že se na ně lépe připravíme a dokážeme udělat další pokrok ve fotbalové růstu. Hráčům děkujeme za výkony a nasazení a rodičům za neustálou podporu.