Muži – Okresní přebor                       11. 11. 2017

Áčko na Mezilesí neuspělo

Sokol Mezilesí - TJ Velichovky 2:1 (1:1)

Branka: 1. Vít

ŽK: 0:3

rozhodčí: Bouz

Sestava:

Velichovky:

Hasník – D. Šubrt, Kašpar /K/, Runkas, Valášek – Karel, Emlar, Vít, Németh – Toman ( 60.  Dočekal ), Křovák

Zápas začal pro naše hráče velmi dobře, a hned z první akce se mohli radovat z gólu. Z pravé strany centroval Vít, brankář domácích míč vyrazil ke svému bekovi, který ho zpětně usměrnil do vlastní branky. Jenže domácí tato momentka nevykolejila, a v 5. minutě domácí hráč z velkého vápna trefil přesně odražený míč. To domácí ještě více nabudilo a byli směrem dopředu na svém malém hřišti nebezpeční. Domácí hráli jednoduchý fotbal, nakopávané míče létaly do našeho vápna a po jedné situaci zachránila naše hráče tyč. Hosté byli i na těžkém terénu v poli sice fotbalovější, ale velkou šanci si vypracovat nedokázali. Na těžkém terénu to byl spíše boj, a tak se hrálo převážně ve středu hřiště. Domácí byli důraznější, a i díky tomu si ve druhé půli připravili několik slibných příležitostí, ale bez gólu. Největší šance přišla na začátku poločasu, kdy však Hasník zastavil samostatný nájezd domácího hráče, a následně na druhé straně trefil Németh tyč. Jinak se spíše bojovalo. Ve velmi chladném počasí, kdy padaly i kroupy to dlouho vypadalo, že se asi zápas dohraje do nerozhodného výsledku, ale proti byl střídající domácí hráč, který z velké dálky přehodil vyběhnuvšího Hasníka. Na tento moment už hosté nedokázali odpovědět, i když v závěru měli poslední skrumáži před brankou blízko ke gólu, ale domácí si náskok už nenechali vzít.