OP mladší přípravka                                      9.4.2017

Starší přípravka v dohrávce neuspěla

TJ Velichovky – Slavoj Teplice n. M.  2:7 (2:3)

Dnes nás čekal dohrávaný turnaj z podzimní části na domácím hřišti, kde jsme přivítali tři kvalitní soupeře. Na úvod zápasu nás čekaly Teplice, s velmi šikovnými hráči. I přes brzký vstřelený gól, který by nás jako by ukolébal a tepličtí brzy přicházeli s odpovědí. Už první poločas to vypadalo a později ukázalo, že nás turnaj nezastihl v dobré formě, a bylo to na úvod jara trápení. Málo fotbalových akcí a zakončení, jsme všude pozdě. Vrcholem byl pak úvod druhé půle, kdy tepličtí během pár minut vstřelili čtyři góly, když to byly více méně střely z dálky pod břevno, co se těžko chytají, ale svým laxním pohybem jsme jim nechávali čas a prostor si vše připravit.

TJ Velichovky – Fk Náchod / AFK Hronov  2:9 (1:5)

V dalším utkání nás čekal silný tým spojený z hráčů Náchoda a Hronova, s kterými jsme dokázali odehrát dobré zápasy.  Bohužel začátek prospalý a dobře vybavení hráče soupeře toho využívají. Postupně se sice do naší hry začínají vznášet záblesky fotbalových momentálně, na kterých pracujeme v tréninku, ale bylo jich zkrátka málo.

TJ Velichovky – Sokol Velká Jesenice / Zábrodí 0:3 (0:3)

Poslední zápas nás čekal další spojený tým, s kterým jsme již odehráli lepší zápasy. První půle byla z obou stran již v nepříliš velkém tempu a bez šancí, zlepšila se sice obranná činnost, kdy nepouštíme soupeře do šance, ale v útočné fázi jsme byli málo nebezpeční. Ve druhém  poločase jsme nechali třikrát vystřelil zábrodského útočníka, o jehož kvalitách a tvrdosti střely víme, ale přesto mu necháme prostor proto, aby završil hattrick. Dneska se nám tedy nedařilo, ale nebudeme věšet hlavy a do dalších turnajů věříme ve zlepšené výkony. I takovéto zápasy nás můžou někam posunout a pomoci v dalších fotbalových krůčcích. Děkujeme rodičům za podporu.