Muži – Okresní přebor                       14. 4. 2018

Áčko potvrdilo venkovní výhru

TJ Velichovky – SK Babí 2:0 ( 1:0 )

Branky: 11. Runkas, 77. Vít

ŽK: 3:5

rozhodčí: Balcar

Sestava:

Velichovky:

Hasník –. Dočekal, Kučera (57. Špaček), Mich. Novotný, Kašpar– Mar. Novotný, Emlar, Jelínek ( 77. Bém), Karel – Runkas, Vít  (87. J. Šubrt )

Po dvou zápasech na cizích hřištích se svým fanouškům představilo naše mužstvo na svém domácím hřišti, kdy přivítali kvalitní tým SK Babí. Začátek zápasu přinesl svižné tempo z obou stran, ale bez vážnější šance na jedné či druhé straně, přesto se poměrně brzy měnilo skóre. Karel z pravé strany poslal do vápna centr, který našel Runkase a ten přesnou hlavičkou k tyči otevřel skóre. Po gólu tempo hry o něco polevilo, domácí bezpečně hlídali svůj náskok, až na jednu šanci, s kterou hosté nenaložili dobře. Ani domácí hráči si další gólovku nevypracovali, a tak se šlo do kabin s těsným náskokem. Ve druhé půli pokračovala vyrovnaná podívaná, ale většinu času se odehrálo mezi šestnáctkami. Jednu z mála šancí druhé půle si vypracovali hosté, ale tu trestuhodně zblízka neproměnili. Domácím se nakonec povedl, i přes některé náznaky a nepřesných střel, náskok zvýšit v 77. minutě. Přímý volný kop zahrával Mich. Novotný, jehož centr ve vápně našel Víta a tomu stačilo jen lehce prodloužit míč do sítě. V závěru zápasu se hosté logicky snažili zatlačit, ale přes jednu šanci si pozorní domácí nenechali tři body utéci.

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ ZDE