Starší žáci vzdorovali Velké Jesenici

TJ Velichovky – Sokol Velká Jesenice 0:3 ( 0:0 )

Po týdnu jsme se opět střetli se soupeřem, kterého jsme dokázali na jejich hřišti zaskočit a zvítězit. Tentokrát velkojeseničtí nenechali nic náhodě, a od začátku zápasu dle očekávání diktovali tempo hry. Naštěstí pro nás, byly s koncovkou stejně jako minulý týden na štíru a dlouho zůstával stav bezgólový. My jsme se v první půle dostali do jedné šance, ale chybnou rozehrávku soupeře jsme nedokázali proměnit. Ve druhé půli pokračoval podobný vývoj, náš obětavý výkon na hranici možností držel bezgólový stav až zhruba do 65. minuty, kdy hosté šťastnou, ale dobře umístěnou hlavičkou pod horní tyč otevřeli skóre. I po úvodní brance měli hosté hru pod kontrolou a za dalších deset minut zvýšili svůj náskok. |V závěru hry přišel ještě smolný okamžik, kdy si po rohovém kopu střílíme vlastní gól, který uzavírá konečný výsledek. V závěru utkání se ještě dostáváme my do jedné šanci, ale ani ta nám neumožnila stejně jako následující závar po rohovém kopu zkorigovat. Přesto hráčům patří poděkování za statečný a obětavý výkon a rodičům za podporu.