OP starší přípravka                                        15.4.2018

Starší přípravka odehrála domácí turnaj

TJ Velichovky – Sokol Velká Jesenice / Zábrodí 2:6 (1:2)

Po týdnu jsme nastoupili k dalšímu domácímu turnaji, kterým oficiálně začala jarní část sezony. Chtěli jsme zlepšit výkony z poslední doby, když jsme měli opět kvalitní silné soupeře. Na úvod nás čekalo silné souklubí ze Zábrodí a Velké Jesenice, které disponuje šikovnými hráči směrem dopředu, kteří nás trápili a vypracovali si několik šancí. Náš výkon i přes nepříznivý stav byl o něco lepší, ale hra ještě nebyla ideální. Nedokážeme využít celou plochu a hrajeme stále v mnoha hráčích na malém prostoru.

TJ Velichovky – SK Babí 3:2 (1:1)

Ve druhém zápase nás čekalo Babí, chtěli jsme pokračoval ve zlepšeném herním projevu, ale tentokrát to byl spíše boj z obou stran. Po rychlém brejku se hosté ujímají vedení, ale brzy se po přesně zahraném přímém kopu dočkáme vyrovnání. Hosté ve druhém poločasu dali taky gól z přímého kopu, ale na něj jsme díky důrazu před brankou dokázali otočit vývoj skóre. Potom jsme si vypracovali několik gólovek, ale už jsme žádnou nedokázali proměnit, ale po delší době si můžeme přispat výhru.

TJ Velichovky – AFK Hronov vlčáci 2:4 (1:3)

V posledním zápase jsme trochu zamíchali se sestavou, a s kvalitním soupeřem, jenž tvoří i hokejisté dokázali odehrát vyrovnaný zápas. Zápas provázela spíše bojovnost než fotbalovou na obou stranách. O něco navrch co se týče výsledku byli hronovští, ale šance byli na obou stranách. Ale hlavně ve druhé půli to bylo více o osobních soubojích, opět se nám nedařilo využít  celé plochy, a neustále hraní do zhuštěných prostorů. Dnešní turnaj děti odehráli s větším nasazením, ale jsme si vědomi herních nedostatků, na kterých musíme zapracovat, aby se do našeho projevu vrátila jednoduchost a fotbalovost. Děkujeme rodičům za podporu.