Muži – Okresní přebor                       21. 4. 2018

Áčko přivezlo z Dolan bod

TJ Dolany - TJ Velichovky 1:1 (1:1)

G: 13. Runkas

ŽK:2:2

rozhodčí: Krejska

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Dočekal, Bém, Mich. Novotný, Špaček-  Mar. Novotný, Emlar, Vít /K/, Karel – Dyrc (79. D. Šubrt), Runkas

Do nedalekých Dolan naši hráči posíleni odjeli s dvěma výhrami v řadě, ale oslabeni o tři stabilní hráče základu. Přesto i bez nich začali dobře a po úvodní oťukávačce se chopili aktivity. Po nějakých náznacích a zakončeních mírná převaha hostí skončila vedoucí brankou. Ve velkém vápně si našel míč Runkas a z otočky zamířil přesně k tyči. Jenže jakoby vedoucí branka naše hráče trochu uspala a jakoby se dostali ze hry. Postupně začal hrozit i soupeř a zhruba po deseti minutách vyrovnal skóre, to když zřejmě domácí útočník využil ofsajdového postavení a po samostatné akci překonal Hasníka. Hra se vyrovnala, byly viděny náznaky akcí nebo nepřesné zakončení. Krátce před poločasem mohl domácí poslat do vedení Tokár, jehož přímý kop z dobré vzdálenosti vytáhl Hasník na břevno. Úvod druhé půle mohl znamenat vedení domácích, ale na zadní tyči zapomenutý domácí středopoloař trestuhodně netrefil prázdnou bránu. Po této šanci upadlo tempo a příliš vzruchu před brankami dlouho nebylo. Hostující hráči to zkoušeli ze střední vzdálenosti po standartních situacích, ale domácí brankář byl připraven. Pak měly Dolany ještě jednu velkou šanci, když z pravé strany se řítil na Hasníka domácí hráč, který ho dobře přehodil, ale těsně minul naší branku. Závěr zápasu se již dohrával mezi šestnáctkami bez větší šance, atak se jak bývá v Dolanech zvykem ve vzájemných zápasech, se body dělily.