OP starší přípravka                                        22.4.2018

Starší přípravka bojovala v Zábrodí

TJ Velichovky – Slavoj Teplice nad Metují 5:5 (3:2), pen. 4:3

Dnes nás čekali silní soupeři v dalším turnaji, tentokrát na těžkém terénu v Zábrodí. Dnes to vzhledem ke kvalitě hřiště nebyla pokoukaní, co se týče fotbalovosti, ale děti se snažily bojovat a brzy si v prvním zápase vypracovali náskok. Ten soupeř brzy stáhl a měl i další šance, které neproměnil, díky nepřesné střelbě nebo dobrým zákrokům našeho brankáře. Oba týmy se střídali v útočení, hra se přelévala ze strany na stranu, soupeři se střídali ve vedení, ale my jsme tentokrát byli efektivnější, a více šancí jsme zužitkovali než soupeř, a tak se zrodila remíza. V penaltách jsme prokázali opět lepší střeleckou efektivitu a proměnili o jednu více.

TJ Velichovky – Sokol Zábrodí / Velká Jesenice 1:8 (1:3)

Druhé utkání se nám již tolik nedařilo. V první půli jsme se soupeřem drželi ještě krok, ale druhá půle byla dnes nejslabší na celém, turnaji. Nedařila se nám již rozehra od branky, soupeř získával více míčů a tím nás dostával pod tlak. Některé branky byly „smolné“, ale svým nepřístupem jsme jim taky pomohli. V útoku jsme nebyli tak střelecky aktivní jako v prvním zápase, a tak se zrodila naše jasná porážka. Přesto děkujeme dětem za snahu a rodičům za dopravu a podporu.