Starší žáci – Okresní přebor               28.4. 2018

Starší žáci udolali Rasošky

TJ Velichovky – TJ Rasošky 3:1 ( 1:1 )

Další zápas čekal naše starší žáky proti Rasoškám. V úvodu byli nebezpečnější hosté, kteří si i díky našemu nedůrazu vytvořili nějaké závary před brankou, ale k vážnějšímu zakončení se nedostali. Postupně jsme vyrovnali hru a začali se prosazovat do zakončení, ale prosadili jsme se jen jednou. Hra byla spíše neurovnaná, náš výkon nebyl takový, jako v posledních zápasech, kdy jsme hráli na hranicí možností. Poté jsme si vybrali slabší chvilku, které nás mohla pak dlouho mrzet. Nejprve se hostující hráč prosadil středem hřiště, když se zbavili tří hráčů a do prázdné branky vyrovnal. Krátce na to jsme přečkali penaltu, kterou Drašnar chytil. Krátce na to však další nedorozumění znamenalo další výpad na naší branku, kdy došlo ke kontaktu hráče soupeře s naším brankářem, který se u toho zranil a ve druhé půli už nemohl pokračovat ve hře. Druhý poločas byl z naší strany směrem dozadu již jistější, soupeře jsme už do šance moc nepouštěli a postupně času se aktivita vrátila na naše kopačky. A když se prosadili Baxa a  se štěstím Šibor,  vybudovali jsme si náskok, který jsme si bezpečně hlídali. Ke konci tam byli ještě nějaké náznaky, ale další branku jsme se díky špatné koncovce nebo špatnému řešení nedokázali přidat. Přesto hráčům poděkování za bojovnost a rodičům za podporu.