Starší žáci – Okresní přebor               5. 5. 2018

Nepříliš povedený zápas

Teplice / Meziměstí - TJ Velichovky 5:1 (2:0)

V dalším zápase naši starší žáci zajížděli na zápas do Meziměstí. Po velmi dlouhé cestě, kdy jsme šli prakticky z kabiny na samotný zápas, jakoby se to na nás projevilo a nemohli jsme se dostat do hry. Soupeř má velmi šikovnou osu týmu, která nás od začátku zatlačila a brzy vstřelili i vedoucí gól. Naše hra dnes se těžko rovnala zápasům v úvodu od jara, byli jsme všude pozdě a i naše obrana dnes měla otevřené dveře a domácí nás stále tlačili. Až po drobných změnách na jednotlivých postech se pomalu z tlaku vymaňujeme, sem tam náznak němého brejku, ale volíme špatné řešení. Do kabin odcházíme s dvoubrankovým mankem, které bylo pro nás ještě milosrdné. Začátek druhé půle kopií toho prvního, poměrně brzy inkasujeme. Směrem dopředu to také nebylo ono, sice nějaké střely z našich kopaček byly, ale ty končily mimo branku. Dobré náběhy za naši obranu, kterou se prezentovali domácí hráči, nám dělali problémy, nezachytávali jsme se, a když už, tak z toho byly jen problémy a odkopy na kopačky soupeře znamenaly trvající tlak. Domácí přidali ještě tři góly z toho jeden z penalty, všechny branky nese podpis jednoho hráče. Až v samém závěru dokážeme zkorigovat, když také proměňujeme penaltu.  Dnes to byl z naší strany nejméně povedený zápas v jarní části a musíme se tento nepovedený výkon pokusit odčinit v dalším zápase. Děkujeme rodičům za dopravu a podporu do dalekého Meziměstí.