OP starší přípravka                                        6.5.2018

Starší přípravka se představila v Meziměstí

TJ Velichovky – Loko Meziměstí 6:0 (4:0)

Dnes jsme se představili v Meziměstí na dalším turnaji. První zápas nás čekal domácí tým, jenž tento ročník zažívá premiéru. Zápas se hrál podle očekávání, kdy jsme většinu času drželi míč, snažili jsme se hodně kombinovat, neboť k tomu byla příležitost, a po pěkných akcích jsme se snažili zakončovat. Zápas se nám poměrně vydařil, sice ne všechny akce se nám dařilo správně vyřešit, ale i s nepřesnostmi se v této kategorii musí počítat.  Přesto jsme slibně otevřeli tento turnaj.

TJ Velichovky – SK Babí 3:2 (3:0)

Druhé utkání nás čekal silnější soupeř, s kterým již máme také něco odehráno. Chtěli jsme přenést věci z prvního zápasu i do toho druhého, první půli se to poměrně dařilo, když nás zlobila pak špatná koncovka, přesto jsme dokázali tři góly vstřelit. Ve druhé půli jsme více na míči, ale postupem času nás opouští přesnost, a soupeř se dostává do hry a díky přesnému zakončení i na dostřel. Přesto mu dorovnat stav neumožňujeme, i přesto, že nedokážeme proměnit slibné brejkové situace.

TJ Velichovky – Sokol Provodov 6:1 (2:1)

Poslední zápas jakoby nám docházely síly, ale soupeř byl na tom podobně. Hra už nebyla tak pohledná, už se nám nedařilo tolik si dobře přihrávat, a spíše se bojovalo. Opět dokážeme vyprodukovat více střel než soupeř, ale špatnou koncovkou je pak dlouho vyrovnaný stav. Až ke konci zápasů se dokážeme prosadit střelecky, některým gólům přecházela dobrá kombinace, a navyšujeme tím skóre. Děkujeme dětem za předvedený výkon a rodičům za pomoc při dopravě a podporu v dalekém Meziměstí.