OP starší přípravka                                        8.5.2018

Starší přípravka dohrávala v Provodově

TJ Velichovky – Sokol Provodov  5:1 (5:0)

Dnes jsme zajížděli do Provodova k dohrávanému kolu ještě s podzimní části sezony. Nejprve jsme nastoupili proti domácímu týmu s tím, že jsme chtěli navázat na poslední turnaj, kdy se nám hlavně v úvodu dařilo herně. Po opatrném úvodu jsme postupně přebrali aktivitu a na dobře připraveném hřišti se nám dařilo i dobře kombinovat, s čehož jsme vytěžili v první půli pět branek. Soupeř měl také nějaké šance, ale ty nevyužil. Ve druhé půli jsme chtěli být dále aktivní a hodně si přihrávat, střídali jsme dobré akce s horšími, ale střelecky se prosadil jen domácí tým.

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují želvy 4:7 (2:3)

Druhé utkání bylo o poznání těžší. Soupeř měl v týmu fyzicky urostlé jedince, kteří nám dělali problémy. I přesto jsme chtěli pokračovat v technickém pojetí. Poličtí byli v úvodu aktivnější, ale jako první jsme se dokázali prosadit my. Přesto soupeři postupně zpřesnili mušku a do poločasu otočili skóre. Ve druhé půli jsme si v úvodu vybrali slabou pasáž, kdy jsme byli nepozorní a poličtí nám v rychlém sledu vstřelili tři branky. Nám se dařilo snížit, ale to byla spíše korekce.

TJ Velichovky – Spartak Police nad Metují šneci 5:5 (2:1)

Poslední zápas nás čekal další polický tým, tentokrát ne tak urostlý jako v předchozím zápase. Ve většinu zápasu jsme byli o něco aktivnější a produktivnější a většinu zápasu drželi náskok. Některé akce, do kterých se zapojili alespoň tři hráči, se nám dařili, někdy zase ne, nastala pasáž, kdy si nepomůžeme a není komu nahrát nebo se topíme ve vlastních kličkách. Ve druhé půli však vlastní nekoncentrovaností povolujeme a soupeř stahuje manko. Nakonec zápas skončil 5:5. V penaltách jsme však byli přesnější, naše pětice proměnila, zatímco soupeř dvakrát nedal.  Děkujeme rodičům za dopravu a podporu a dětem za výkon.