Muži – Okresní přebor                       12.5. 2018

Vysoká porážka

TJ Velichovky – Teplice n. M. / Meziměstí 0:9 ( 0:4 )

Po týdnu jsme se opět představili se stejným soupeřem, s cílem předvést lepší výkon než minule. Bohužel jsme měli problém se sestavou, na poslední chvíli vypadli tři hráči včetně brankáře, a tak jsme museli improvizovat. I přes očekávanou územní převahu soupeře, s ním dokážeme držet krok, a dlouho držíme nulu na naší straně. Pak však přijde drobný výpadek, máme otevřenou obranu a soupeř toho využívá. My se musíme soustředit na dobrou obranu a přecházet do rychlých brejků, ale to nedokážeme dobře vyřešit. Druhý poločas je obdobný tomu prvnímu, pokud se snažíme dodržovat dobrou organizaci hry, tak má soupeř náš obranný val problém překonat, ale pak opět přijde výpadek, a soupeř, který má v týmu kvalitní a starší hráče, toho umí využít. I přes vysoký počet branek v naší síti se kluci snaží odehrát zápas se ctí a ve druhé půli se dostáváme i do šancí, ale ty neumíme proměnit. I přes vysokou porážku hráčům poděkovaní za nasazení a výkon, většina odehrála zápas na hranici možností, když vyprodukovali svoje chyby, snažili se hrát na to, na co měli. Musíme dál pracovat a v dalším zápase, který by mohl být pro nás hratelnější se poprat o lepší výsledek.

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ ZDE