OP starší přípravka                                        13.5.2018

Starší přípravce se v Náchodě nedařilo

TJ Velichovky – Teplice n. M. 3:5 (0:3)

Dnes jsme zajížděli k dalšímu turnaji do Náchoda, kde nás čekali silní soupeři, ale silným soupeřem jsme byli dnes sami sobě. Po slibných výkonech v posledních turnajích jsme chtěli v tomto pokračovat, navázat na dobré výkony, ale dnes to prostě byla chvílemi parodie. V prvním zápase jsme hráli dlouho vyrovnaný zápas, ale v závěru první půle jsme svými selháními jedinců při obranné činnosti pouštěli hráče soupeře do vedení. Druhá půle je o něco povedenější, začínáme se prosazovat, ale to manko, co jsme nabrali, jsme už nedokázali smazat.   

 

TJ Velichovky – FK Náchod / AFK Hronov 0:11 (0:4)

V dalším zápase nás čekal silný spojený tým Hronova a Náchoda, který byl poměrně fyzicky urostlý, přesto v první půli se soupeřem dokážeme držet krok a herně se mu téměř vyrovnat, když prohráváme o čtyři branky. Ve druhé půli nabízíme hráče ještě k větší aktivitě, aby předvedly nějaké fotbalové kombinační akce, ale po pár minutách se nám to přestává dařit, nehrajeme týmově, zapomínáme se vracet, a když připočítáme individuální chyby, tak  toho soupeři usnadňujeme strašně moc.  

 

TJ Velichovky – Velká Jesenice / Zábrodí 2:13 (1:8)

V posledním zápase jsme chtěli odčinit blamáž z druhého poločasu, ale místo toho jsme v té bídě pokračovali.  Je pravda, že se snažíme zapracovat postupně do zápasů nové hráče, čehož chvílemi hra trpí, ale to nebyl dnes hlavní faktor, proč nám to nešlo. Nasazení a zarputilost nás dneska minulo, a byl z toho těžký debakl. Pravda, víme, že tento spojený tým má šikovné hráče, ale jakým způsobem jsme mu pomohli k několika gólům, se někdy nevidí ani v mladší přípravce. Z dnešního výpadku celého týmu se musíme poučit, tvrdě trénovat a vrátit se opět k tomu, co nám poslední dobou zase začalo vycházet.  Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.