TJ Velichovky – Loko Meziměstí 4:2 ( 2:2 )

Góly domácích: 16. a 88. Emlar, 45. Vít, 84. Mich. Novotný

rozhodčí: Bogdan

Sestava:

Velichovky:

Hasník – D. Šubrt, Kučera, Bém (52. Špaček), Mich. Novotný . Kašpar /K/ , Mar. Novotný Emlar, Karel (87. Jelínek), - Runkas (76. Pacák), Vít

Ve Velichovkách se odehrála partie dvou od sebe nejvzdálenějších týmů přeboru, i přesto se přišla podívat na týmy, kterým se v poslední době daří, podívat početná návštěva, i díky početné výpravy z Meziměstí, která přijela podpořit svoje hráče. O atmosféru tak bylo postaráno. A byl to právě i hlučný koutek hostujících fanoušků, kteří se mohli jako první radovat. Již v 7. minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou na zadní tyč hostující hráč a Meziměstí vedlo. Domácí se však dokázali brzy oklepat a Emlarův gól si za rámeček jistě nedá hostující brankář.  Hosté byli v první půli nebezpečnější, jejich rychlý přechod do útoku dělal domácím hráčům problémy, Jen díky špatné koncovce hostujícího útočníka byli domácí rádi, že se skóre měnilo na straně hostí již jen jednou. Ve 38. minutě podnikli hosté rychlý výpad a spornou brankou si vzali vedení zpět. I na to však domácí našli ještě v první půli recept. Po rohovém kopu v závěru první půle hlavičkoval Vít a jeho hlavičku do sítě, kdy míč přešel jen pár centimetrů, uznal pomezní rozhodčí. Do kabin se tak šlo za stavu 2:2, za což byli domácí rádi, neboť větší šance měli hosté. Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácí obrana působila jistěji a velké šance hostům již nepovolila. Na druhé straně zahrozil Runkas, ale jeho hlavičku vyrazil brankář na roh. Napínavý duel tak rozhodl další rohový kop domácích v 84. minutě. Po něm se na přední tyči nejlépe orientoval Mich. Novotný, a domácí poprvé v zápase vedli. Tříbodovou pojistku pak potvrdil Emlar, který předvedl pěknou akci na pravé straně a přesnou střelou na přední tyč ztvrdil cennou výhru Velichovek proti velmi kvalitnímu soupeři.