Muži – Okresní přebor                       26. 8. 2018

Áčko v Dolanech nadělovalo

TJ Dolany - TJ Velichovky 0:5 (0:2)

G: 20. a 49. Vít, 36. Dyrc, 54. Runkas, 71.Németh

ŽK:2:2

rozhodčí: Bárta

Sestava:

Velichovky:

Hasník – Kašpar /K/ (Mareček), Bureš, Mich. Novotný, Hořínek-  Jelínek, Emlar, Vít (Mar. Novotný), Karel. Dyrc (Németh), Runkas  (Vencl)

.

Ve třetím kole zajíždělo naše mužstvo do Dolan. Za nepříjemného větru se první čtvrthodina odehrávala vyrovnaně, domácí se snažili ohrozit branku Hasníka ze střední vzdálenosti, ale pokusy mířily mimo tři tyče. Postupem času získávaly pevnější půdu pod nohami naši hráči a trpělivou hrou si došly pro tři body. Skóre se poprvé měnilo po dvaceti minutách. Po centru z pravé strany trefil ještě Karel břevno, ale odražený míč napálil do sítě Vít. Za dalších patnáct minut se měnilo skóre podruhé. Rychlé přenesení míče na druhou stranu, kdy Hořínek posunul hlavou míč Dyrcovi, který se proti domácímu bekovi prosadil a překonal brankáře Dolan podruhé. Krátce na to mohla udeřit dvojice Vít Emlar, ale branku těsně minuly.  Druhý poločas byl prakticky rozhodnut hned v úvodu, kdy centr Dyrce se snesl k Vítovi a ten na hranici malého vápna přidal třetí branku. Od té doby již bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a za nedlouho se prosadil Runkas. S chutí hrající Velichovky dohrávaly zápas na polovině soupeře, a pátou branku přidal Németh. Se třemi body a výkonem mohli být spokojeni nejen hostující hráči, ale i početná výprava našich fanoušků, která tradičně do nedalekých Dolan na tento zápas zavítá.