Starší žáci – Okresní přebor                          1.9 2018

Povedený vstup starších žáků

TJ Velichovky – SK Babí 5:1 ( 2:0 )

První zápas v nové sezoně nás čekalo Babí, s kterým jsme odehráli v této kategorii již některé zápasy. Letos však tým Babí výrazně musel omladit svůj tým, a tak se oproti loňsku fyzická vyspělost hráčů srovnala. Úvod zápasu byl spíše bojovný, nepříliš fotbalový, soupeř nás mírně zatlačil. Pak jsme však směrem dopředu přidali i my, a výsledkem byl první gól. Hra se pak trochu uklidnila, nicméně nepřesností tam bylo hodně, a spíše se bojovalo a nakopávaly jen míče. Do prvního poločasu však střílíme ještě jeden gól, a soupeře se nám daří držet daleko od naší branky. Zde pracovala spolehlivě obrana, která zachytávala všechny výpady hostujících hráčů. Druhý poločas byl herně o poznání lepší, hned v úvodu tlačíme soupeře a třetí gól visí ve vzduchu, ale střely našich hráčů končí většinou mimo. Potom se však dvě naše střely ujaly a o vítězi bylo rozhodnuto. Pak jsme však v závěrečné desetiminutovce trochu vypadli z tempa a soupeř toho využil k jediné své brance. V závěru však využíváme špatné rozehrávky brankáře soupeře, a střílíme pátý gól. Hráčům děkujeme za výkon a rodičům za podporu.