OP starší přípravka                                        1.9.2018

Starší přípravka vstoupila do nové sezony

TJ Velichovky – RSCM Rozkoš  1:4 (0:2)

Dnes nás čekal první turnaj v nové sezoně, který nám přinesl konfrontaci se třemi kvalitními týmy. Na úvod nás čekala Česká Skalice. Na těžkém hřišti nám vázla kombinace, pohyb taky nebyl ideální (hodně pádů). S terénem se lépe vypořádali hosté, kteří i na tomto těžkém povrchu předvedli některé pohledné fotbalové akce. Kluci však bojovali o co nejlepší výsledek, ale jak to v těchto kategoriích bývá, střídali lepší momenty s horšími.

TJ Velichovky – TJ Velké Poříčí 3:3 (2:2), pen. 5:4

Ve druhém zápase pokračoval bojovný fotbal z toho prvního. Více se bojuje ve středu hřiště, málo se hraje po stranách a střel na bránu je také minimum. Oba týmy se střídaly ve vedení, ale nikdo na více než jeden gól neodpoutal. Zápas tak skončil remízou a kopaly se penalty. Tam neuspěl hned prvním kopem hostující fotbalista, a pak už všichni byli neomylní.

TJ Velichovky – MFK Nové Město nad Metují 1:3 (0:2)

Poslední zápas nás čekalo pro nás neznáme Nové Město, a dle očekávání i oni předvedli pěkný fotbal. Pozorně bránili, těžko jsme se prosazovali a i v koncovce byli úspěšnější než my. Výkon byl dneska takový upracovaný, sice snaživý a bojovný, ale již ne tolik fotbalový. Víme, na čem pracovat, a na příští turnaj se dobře připravíme a na pěkném hřišti v Polici předvedeme i pohledné fotbalové akce, které umíme. Dětem děkujeme za nasazení a výkon, rodičům za podporu.