Starší žáci – Okresní přebor               8.9. 2018

První půle rozhodla

Rasošky - TJ Velichovky 3:0 ( 3:0 )

Dnes nás čekal druhý zápas, tentokrát v Rasoškách. Na těžkém terénu to byl spíše boj než fotbal, ve hře hodně nepřesností a mezihra téměř žádná. První šanci jsme měli my, ale po trestném kopu a následné dorážce trefujeme jen tyč. Domácí byli v zakončení efektivnější, a tak první šanci hned využili, když naši hráči nechali volného domácího útočníka dorážet. Hra se nám vůbec nedařila, chyběl pohyb a další základní fotbalové věci. Domácí hráli jednoduše, většinou míče nakopli na rychlého a vysokého útočníka, který nám dělal problémy, a ještě do poločasu z toho dvakrát udeřili. Důraznější přestávková domluva pomohla jen zčásti, ale světlých okamžiků by se našlo málo. Bohužel jsme nenavázali na lepší druhý poločas posledního zápasu, a přes dvě dobré šance se neprosazujeme ani pro kosmetickou úpravu skóre. Soupeř ještě mohl přidat gól, ale domácí hráč kopl penaltu špatně. Z výkonu se musíme poučit a napravit ho v dalším zápase. Děkujeme rodičům za dopravu a podporu.