Muži – Okresní přebor                       9. 9. 2018

rozhodčí: Melichar

Sestava:

Velichovky:

Runkas – Kašpar /K/, Bureš, Mich. Novotný, Dočekal-  Jelínek, Emlar, Mar. Novotný (85. Mareček), Karel (62. Dyrc) – Németh (77. Petr), Vít  (46. Vencl)

K dalšímu zápasu zajížděl náš tým do Velkého Poříčí, kde odehrál zajímavou fotbalovou podívanou s tamním B týmem. Ten využil některé hráče z A týmu, a tak se odehrál kvalitní zápas z obou stran. Po opatrném úvodu, kdy měli domácí hráči na kopačkách míč častěji, se ocitl v první šanci na druhé straně Vít, ale jeho šanci domácí brankář zneškodnil. Na druhé straně si i domácí vypracovali první šanci, kterou také nevyužili. Hrálo se bojovné utkání z obou stran, hra se přelévala ze strany na stranu, na kvalitním hřišti se musel fotbal líbit. Brankové šance v první půli pak už přicházeli zejména na straně Velichovek, ale šance postupně z kopaček Emlara, Karla, Németha a zejména Víta brankou neskončili. Na druhé straně se připomněli domácí, ale ani oni zaskakujícího Runkase nepřekonali. Kvalitní fotbal pokračoval i po změně stran. Domácí hráči měli o něco více ze hry, a několikrát zahrozili, ale hostující obrana i s brankářem byla stále v permanenci a závary před brankou odvracela. Na druhé straně hledali skulinku v obraně hbití hostující hráči, několikrát zle zatopili domácí obraně, ale domácí brankář nebezpečí pro svůj tým zažehnal. Zhruba kolem 60. minuty měli velkou možnost domácí, když jim byla nabídnuta po ruce penalta, ale domácí hráč branku minul.  Početné publikum se nakonec gólu nedočkalo, když v závěru měli domácí ještě jednu gólovku, ale skvělý Runkas jasnou šanci skvěle vykopl. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, která se musí jevit jako spravedlivá.