OP starší přípravka                                        9.9.2018

Starší přípravka zajížděla do Police

TJ Velichovky – SK Babí 13:1 (7:1)

Na úvod turnaje nás čekalo Babí. Dle výsledku se dá hovořit o jasném zápase. Již od začátku jsme získali převahu a začali střílet góly. Snaživý soupeř nás taky ale prověřil a museli jsme být ve střehu. NA dobře připraveném hřišti jsme předvedli pěkné akce, ale některé jsme už realizovali hůře. D9ky tomu, že jsme stále hráli dopředu, kluci hráli při chuti, a prvním zápase se namlsali.

TJ Velichovky – Police nad Metují želvy 1:5 (0:2)

Od druhého zápasu jsme očekávali daleko těžší zápas, což se ukázalo. S domácími hráči jsme odehráli kvalitní zápas, když výsledek nehovoří v náš prospěch. Dostali jsme poměrně laciné branky, zatímco na náš jediný gól jsme se přes další slibné šance nadřeli. I přes prohru kluci nic nezabalili a zápas odmakali.

TJ Velichovky – Police šneci 2:1 (2:0)

Poslední zápas byl opravdu boj o každý metr. Nám se povedl začátek a dvěma góly získali slibný náskok. Přesto se hrálo ve velmi dobrém tempu, na to, že se hrál poslední zápas a síly pomalu ubývali. Domácí nás postupně tlačili, ale díky špatné koncovce jsme dlouho svůj náskok drželi. Nám se nepovedlo zvýšit po nadějných brejcích, a tak domácí ke konci snížili, ale zbytek už kluci zvládli a vybojovali cennou výhru. Za zlepšené výkony si zaslouží pochvalu, ale musíme dál pracovat, zlepšovat je stále co. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.