OP starší přípravka                                        16.9.2018

Starší přípravka hrála doma

TJ Velichovky – FK Nové Město nad Metují „B“ 8:1 (2:1)

Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli další turnaj. Na domácím hřišti nás nejprve čekalo béčko Nového Města. Soupeř přijel s některými začínajícími fotbalisty, což se v určitých pasážích ukazovalo. Po vyrovnaném úvodu pomalu přebíráme tempo hry, a postupně přidáváme další góly. Těžký terén znemožňoval kombinační fotbal, a tak pěkných akcích bylo pomalu a více gólů jsme spíše dotlačili silou.

TJ Velichovky – Velká Jesenice / Zábrodí 3:5 (1:3)

Druhý zápas byl v poli vyrovnaný, střel jsme možná měli více, ale soupeř byl v tomto zápase efektivnější a vstřelili víc gólu. Od začátku si držel třígólový náskok, který jsme pomalu stahovali, ale více se nedařilo. Opět to byl spíše bojovný fotbal než kombinační, ale nasazení nechybělo ani jednomu týmu.

TJ Velichovky – Police šneci 5:0 (2:0)

V posledním zápase proti mladšímu týmu ze dvou polických jsme využili fyzické převahy a byli tentokrát střelecky efektivnější. Soupeř byl velice snaživý a bojovný, několikrát se dostal do střelecké pozice, ale jejím střelám chyběla zejména síla v zakončení. Začátek druhého poločasu jsme byli pod tlakem,  něhož jsme se vymanili až gólem po rychlým brejku. Snaživý soupeř bojoval až do konce o čestný gól, ale tentokrát jsme uhráli výsledek s nulou. Dnes nám scházela i díky povrchu jednoduchost, a kombinace, ale kluci to vynahradili nasazením a touhou bojovat o každý míč, i když to bylo na úkor fotbalové stránky, která se v tomto turnaji moc nedařila. Přesto děkujeme dětem za výkony a rodičům za podporu.