Starší žáci – Okresní přebor               19. 9.  2018

Těsná a šťastná výhra starších žáků

SK Babí - TJ Velichovky 1:2 (1:2)

Netradičně ve středu v podvečer jsme zajížděli k dalšímu zápasu na Babí. Na kvalitním trávníku jsme chtěli odehrát dobrý zápas, ale spokojenost může být jen zčásti. Začátek zápasu byl jak z toho nejhoršího scénáře, neboť hned v první minutě díky nekoncentrovanosti dostáváme gól hned z první akce v zápasu. Naštěstí se z toho brzy oklepe, vyrovnáme hru, možná jsme lehce aktivnější a poté srovnáváme i skóre. Za dalších pět minut otáčíme vývoj zápasu, kdy po rohovém kopu chytne míč jeden z menších hráčů domácích rukou a nařízenou penaltu bezpečně proměňujeme. To už jsme v té chvíli lepším týmem a dokážeme si vypracovat další čtyři gólovky, ale ty nepotrestáme. Podobně jsou na to i domácí, a tak po první půli těsně vedeme. Druhý poločas byl však z naší strany špatný. Sice můžeme napodobit domácí rychlou brankou v první minutě, ale tu šanci neproměňujeme a pak se víceméně trápíme a bráníme. Naštěstí domácí hráči měli špatně seřízená mířidla a branku přes časnou střelbu neohrozili, nám se rychlé brejky rovněž nedaří. V závěru měli domácí velkou šanci srovnat, ale nás zachránila jen tyč. Připisujeme si tak šťastnou výhru, ale zejména druhý poločas se nám nevydařil. Přesto klukům poděkování za nasazení a touho vyhrát, a rodičům za dopravu a podporu.