OP starší přípravka                                        23.9.2018

Starší přípravka zajížděla do Velkého Poříčí

TJ Velichovky - SK Babí 8:0 (3:0)

K dalšímu turnaji jsme zajížděli do Velkého Poříčí, které má kvalitní hřiště, čehož jsme chtěli využít. V prvním zápase se nám to dařilo na půl, střídali jsme dobré momenty s horšími, dali jsme sice osm branek, ale hra byla chvílemi více o bojovnosti, byli jsme netrpěliví a založit postupný útok a pokračovat v něm bylo horší. Kluci cítili, že mohou dát hodně branek, a tak se několikrát ukvapili a rozhodovali se špatně. Snaživý soupeř se snažil, ale ani čestný gól nám vstřelit nedokázal.

TJ Velichovky – Velké Poříčí 2:3 (1:2)

Do druhého zápasu jsme trochu zamíchali se sestavou, ale trestuhodně jsme zapsali začátek a brzy dvakrát inkasovali. Naše hra se však postupně zvedala, ale nedařilo se nám zakončení, neboť jsme vstřelili jen jeden gól. Hned v úvodu druhé půle dostáváme třetí gól, přesto neskládáme zbraně a domácí hráče  tlačíme ke své brance. Museli jsme si dát pozor na rychlé brejky, ale ty už domácí nezužitkovali. Nám však selhala koncovka, neboť šancí jsme si vypracovali spoustu, ale dokázali jsme jen snížit.

TJ Velichovky – AFK Hronov 5:1 (2:1)

Poslední zápas nás čekal Hronov, a na ně jsme opět protočili posty.  Tým tvořili převážně kluci menšího vzrůstu, ale ukázali svoji šikovnost. Hned v úvodu nám střílí snadnou branku, když trestají chybu brankáře, ale poté už útočíme více méně my, a postupem času otáčíme skóre. Sympaticky hrající soupeř bojuje o každý míč, a museli jsme být stále ve střehu. Přesto hru už kontrolujeme, konečně dokážeme si šanci připravit a začíná přicházet i kombinace, do které se zapojují obránci. Dětem děkujeme za výkony a rodičům za podporu a dopravu.