Starší žáci – Okresní přebor               28. 9.  2018

Starší žáci padli v Českém Meziříčí

České Meziříčí - TJ Velichovky 4:0 (2:0)

V dalším zápase jsme zajížděli do Českého Meziříčí na vůbec první vzájemný duel těchto týmů. Bohužel nás tento zápas nezasáhl v dobré kondici, neboť jsme odehráli zápas téměř bez střídání, nebýt pomoci dvou hráčů ze starší přípravky, které přijeli podpořit své starší bratry a ve druhém poločase nám občasnými střídáními pomohli. Většina hráčů tak nastoupila pro ně na nezvyklých postech, přesto zápas odehráli se ctí. Domácí, jenž střídali téměř kompletní kádr nás logicky zatlačili a byli aktivnější. První gól dali po dobře zahraném rohovém kopu. Kluci hráli, na co měli, ale domácí byli nebezpečnější a měli více možností ke skórování. Druhý poločas jsme se přesto zlepšili, vypracovali jsme si i šance, ale čestného gólu jsme se nedočkali. To soupeř nám dal v úvodu dva góly a upravil tím výsledek. Přesto bych chtěl ocenit výkon mužstva, který v této okleštěné sestavě odehrál otevřený zápas a na výborně připraveném hřišti se nenechal zahanbit. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.