OP starší přípravka                                        30. 9.2018

Starší přípravka zajížděla do Provodova

TJ Velichovky – Česká Skalice 2:6 (1:1)

Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli další turnaj na kvalitním hřišti v Provodově. Chtěli jsme využít kvalitní hrací plochy a odehrát dobrý turnaj z mnoha fotbalovými akci. To se dařilo ale tak celkově na půl. Úvod prvního zápasu byl proti silnému soupeři vlažný a brzy jsme prohrávali. Pak se ale hra o něco zlepšila a vyrovnali i skóre. Rozhodl však nástup do druhé půle, který byl z naší strany takový ospalý, pasivní. Toho soupeř po pěkných akcích potrestal a navyšoval skóre, které jsme stihli jen upravit.

TJ Velichovky – Provodov Komety 7:0 (5:0)

Druhý zápas byl o něco lepší, podařil se dát brzy gól a kluci ucítili touhu dá více branek. Střídali jsme lepší akce s horšími, některé byly hodně zpomalené, něco zase upracované, nedařilo se nám hrát v tempu větší dobu, ikdyž se nám povedly vstřelit nějaké góly. Na začátku druhého poločasu jsme nechali hrát i domácí, kteří vyprodukovali několik střel, ale ty náš brankář dobře pochytal.

TJ Velichovky – Provodov Hvězdy 6:2 (2:0)

V posledním zápase proti druhému domácímu týmu jsme opět brzy dali gól. Pak se hra vyrovnala a obrana musela být ve střehu. I zde jsme střídali lepší momenty s horšími, některé góly padly po pěkných akcích, někdy zase jsme využili chyb domácích hráčů. Ti nám dali ve druhé půli dva góly, přesto i druhý domácí tým dokážeme porazit. Herní projev však nebyl zcela dle našich představ, přesto děkujeme dětem za nasazení a výkon. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu.