Muži – Okresní přebor                       6. 10. 2018

Áčko přivezlo bod ze Stárkova

Sokol Stárkov - TJ Velichovky 1:1 (1:1)

G: 12. Runkas

ŽK:1:2

rozhodčí: Hampl

Sestava:

Velichovky:

Runkas – Kašpar /K/, Bureš, Mich. Novotný, Vencl-  Jelínek, Emlar, Mar. Novotn, Dyrc – Németh (62. Petr), Runkas (78. Munzar)

Těžký zápas čekal naše hráče na hřišti Stárkova. Mladý tým domácích se představil jako běhavý důrazný celek a na hřišti menších rozměrů nahrávalo plno osobních a důrazných soubojů, na což se museli naši hráči           připravit. Domácí mohli brzy udeřit, ale přímý kop z dobré vzdálenosti skončil na tyči Hasníkovi branky. Domácí začali mírným tlakem, ale hosté se z toho postupně vymanili, navíc ve 12. minutě šli do vedení. K přímému kopu se postavil Ondřej Runkas a trefil přesně. Pak se spíše bojovalo, hrálo se v nasazeních plno osobních soubojů a po jednom z nich nařídil ve 27. minutě sudí penaltu a domácí srovnali. Ti byli v prvním poločase mírně nebezpečnější, ale skóre se již neměnilo. Ve druhé půli byli mírně lepší hostí, krátce po návratu z kabin zahrozil Mar. Novotný, ale jeho sražená střela skončila jen rohovým kopem. Náročné utkání po fyzické stránce bralo síly, oba týmy musely zjednodušit hru, ale šancí bylo pomálu. Blízko gólu byl Emlar, jeho střela vpadla brankáři z rukou, ale zastavila se jen o tyč. Postupně se hra odehrávala uprostřed hřiště, oba týmy už volily jistotu, nějaké náznaky šancí se sice ukázaly, ale obrany už pracovaly spolehlivě, a tak se oba týmy rozešly smírně.