Starší žáci – Okresní přebor               7. 10.  2018

Kvalitní zápas v Polici

Spartak Police nad Metují – TJ Velichovky 5:2 (3:1)

V dalším kole zajíždíme do Police. Na kvalitním trávníku se hraje zajímavý fotbal, brzy jdou do vedení domácí, ale po rohovém kopu a následném závaru konečně dokážeme vytěžit gól z předbrankového prostoru. Fyzicky vyspělejší soupeř se opíral o dva kvalitní hráče, kteří dělali hru a svými individuálními akcemi postupně navyšovali stav. Druhý poločas byl z naší strany lepší, už nebyl takový ustrašený a brzy pěkným gólem snižujeme. I nadále se snažíme být nebezpeční a přes nějaké náznaky však další gól nepřidáme. I soupeř měl nějaké možnosti, ale ty buď zachránila obrana svou obětavostí nebo brankář dobrým zákrokem.  V závěrečné desetiminutovce zhatí možnost na bod penalta pro domácí, kterou proměňují. I přes porážku jsme v celkem dramatickém a chvílemi nervózním zápase odehráli dobrý zápas, hráči se za výkon nemusí stydět. Rodičům děkujeme za dopravu a podporu.