OP starší přípravka                                        7. 10.2018

Kvalitní výkony v dalekém Meziměstí

TJ Velichovky – Loko Meziměstí 4:4 (1:3), pen.: 3:4

Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli další turnaj v dalekém Meziměstí. Na výborně připraveném hřišti se snažíme dobře kombinovat a předvádět fotbalové akce. První zápas hrajeme proti domácím. Po většinu zápasu držíme míč na kopačkách, dobře kombinujeme, ale góly střílí domácí, kteří z brejků trestají. Kluci to měli těžké, neboť proti nadšeně bojujícím domácím, kteří celý zápas brání v pěti před svoji brankou, měli málo prostorů, ale podařilo se nám stáhnout i dvougólové manko.  Celý zápas jsme museli dotahovat ztrátu a před koncem se nám to i povedlo. V dodatečných penaltách však byli o jednu úspěšnější domácí.

TJ Velichovky – AFK Hronov 5:5 (2:3)

Další zápas nás čekal proti Hronovu. Opět prospíme začátek a brzy inkasujeme. Na gól však reagujeme a brzy otáčíme vývoj zápasu. Soupeř dnes postavil i vyspělejší hráče, zejména jeden z nich vynikal a byl u většiny gólu soupeře. V zápase se skóre přelévá ze strany na stranu, bohužel z poslední možnosti pro soupeře dostáváme gól na 5:5 po tečované střele. Pět tak náš zápas dospěl do penalt. Tentokrát jsme nechali kopnout i jiné hráče, a opět jsme proměnili o jednu penaltu méně než soupeř.

TJ Velichovky – Provodov Hvězdy 3:1 (0:1)

Poslední zápas nás čekal proti Provodovu, se kterým jsme hráli před týdnem. Třetí zápas a stejná písnička, brzký gól v naší síti. I přes snahu o fotbalové momenty se nám první poločas tolik nedaří a hraje se vyrovnaný zápas. Pár šancí na obou stranách, ale první poločas prohráváme. Druhý poločas jsme však zvládli velice dobře, a po dvou velice pohledných fotbalových akcí otáčíme stav, který potvrzujeme v závěru třetí brankou. Dnes se nám dařilo využít kvalitního hřiště a poměrně dobře kombinovat, i když ne všechny akce jsme řešili správně. Musíme se však vyvarovat i špatných momentů, které nás pak stojí lepší výsledek, přesto dětem děkujeme za výkony a rodičům děkujeme za podporu a dopravu.