Muži – Okresní přebor                       13. 10. 2018

Áčko padlo v poslední minutě

TJ Velichovky – Sokol Velká Jesenice  2:3 (1:1)

Branky: 37. Karel, 77. Dyrc

ŽK: 0:4

rozhodčí: Bouz

Sestava:

Velichovky:

Runkas –, Špaček (80. Petr), Bureš, Hořínek /K/,  Mich. Novotný – Emlar, Jelínek,  Vencl (90. Dočekal),  Mar. Novotný (68. Dyrc) – Karel, Németh (68. Mareček)

Áčko se chtělo v dalším zápase dostat na vítěznou vlnu proti nedaleké Velké Jesenici, od začátku se hrál vyrovnaný fotbal bez větších šancí. Do vedení šli hosté, kdy se útočník soupeře zbavil svého strážce a přesnou střelou překonal brankáře. Domácí se těžko prosazovali, a tak jim ke gólu pomohla chyba v obraně hostí, kterou zužitkoval Karel. Do kabin se šlo tak za nerozhodného stavu. V úvodu druhé půle si nejprve šanci připravili domácí, ale Karel zblízka trefil jen brankářovi rukavice.  Velkou šanci si připravili i hosté, když na malém prostoru vykombinovali naší obranu, ale Runkas střelu soupeře vykopl na roh. Na druhé straně domácí šli do přečíslení 2 na 1, ale Karel s Marečkem přečíslení nezužitkovalo. Udeřilo tak na druhé straně. Po centru z levé strany hostující hráč přesnou hlavičkou strhl vedení zpět na stranu hostí Domácí brzy kontrovali, po závaru před brankou napálil míč do sítě Dyrc. Hned po gólu domácí střelec běžel proti brankáři, ale těsně minul. Když už to vypadalo na dělbu bodů, hosté v poslední minutě udeřili a odvezli si tři body.

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ ZDE