OP starší přípravka                                        14. 10.2018

Starší přípravka hrála doma

TJ Velichovky – Provodov Hvězdy 1:4 (0:1)

Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli další turnaj na našem hřišti. S těžkým terénem jsme se v prvním zápase nevypořádali jako soupeř, který se představil ve velmi dobrém světle a na začátku nám vstřelil první gól. Postupně jsme hru vyrovnali, ale v koncovce jsme nebyli úspěšní.  Více gólu padlo ve druhém poločase, hosté byli o krok napřed a svůj náskok si hlídali. Jediný gól jsme dali po zaváhání soupeřovi v obranné fázi.

TJ Velichovky – SK Babí 10:0 (5:0)

Další zápas nás čekal proti Babí. Od začátku se hrálo podle očekávání, na snaživého soupeře jsme vlétli a brzy dali první gól. Pak jsme hodně kombinovali, někdy až moc, ale postupně jsme přidávali další góly. Ty jsme rovným dílem rozdělili do obou poločasů.

TJ Velichovky – Velká Jesenice / Sokol Zábrodí 4:3 (3:1)

Poslední zápas nás čekal proti spojenému Velké Jesenice a Zbrodí. Soupeř však přijel v poměrně oslabené sestavě a celý turnaj odehráli bez střídání. Přesto nám soupeř dal první gól a chvíli nám trvalo než se dostaneme do tempa. Pak jsme však dokázali otočit skóre, ale  výkon proti bojovníkům soupeře nebyl optimální.  Přesto dětem děkujeme za výkony a rodičům děkujeme za podporu.