OP starší přípravka                                        21. 10.2018

Kvalitní výkony starší přípravky

TJ Velichovky – Loko Meziměstí 7:4 (3:1)

Za typického podzimního počasí jsme odehráli další turnaj v Hronově. Na velice kvalitním trávníku jsme chtěli předvést dobré výkony plných přesných přihrávek a pohledných akcí. To se nám dařilo, a od začátku si vynutili převahu, kterou jsme zužitkovali góly a vybudovali si náskok. Bojovný soupeř jen korigoval, ale náš poměrně kvalitní výkon ve větším tempu nám pomohl k vítězství.

TJ Velichovky – AFK Hronov 3:2 (1:1)

Další zápas nás čekal proti Hronovu. Zápas od začátku nebyl v takovém tempu, ale měli jsme mírně navrch, hrálo se u branky soupeře, ale prosadili jsme se jen jednou.  Soupeř kontroloval tvrdou střelou pod břevno. Bojovný zápas trochu postrádal fotbalovosti, ale větším úsilím než soupeř jsme si vzali vedení zpět na svoji stranu.

TJ Velichovky – Police nad Metují - želvy 2:2 (1:1), pen. 3:1

Poslední zápas nás čekal proti Polici, která měla o něco vyspělejší hráče, ale těch jsme se nezalekli. Od začátku se hrál fotbal nahoru dolu ve velkém tempu, po několika šancí na obou stranách se jako první prosazuje soupeř. Do poločasu ale zaslouženě vyrovnáváme. Podobný fotbal pokračuje i po změně stran. Kvalitní podívaná z obou stran, dobré zákroky obou brankářů a opět po gólu na každé straně. Penalty jsme tentokrát zvládli my, když se trefujeme třikrát, zatímco soupeř jen jednou. Dneska jsme se prezentovali kvalitní a bojovnou hrou, samozřejmě se najdou i nedostatky, ale výkony byly dnes na dobré úrovni, za což dětem děkujeme. Rodičům děkujeme za dopravu a podporu.