Muži – Okresní přebor                       3. 11. 2018

Áčko na lídra nestačilo

TJ Velichovky – Sokol Hejtmánkovice 0:1 (0:1)

ŽK: 1:0

rozhodčí:Buchta

Sestava:

Velichovky:

Hasník –  Špaček, Munzar, Bém, Dočekal -   Emlar , Karel, Németh ( 63. Mar. Novotný), Vencl  - Mareček ( 71. Bureš), Vít ( 63. Petr )

Závěrečné utkání podzimní části nám přisoudilo poměrně suverénní tým z Hejtmánkovic, který již tradičně několik sezon okupuje nejvyšší příčky soutěže. Úvod zápasu nezačal pro nás špatně, jako první poslal střílený centr před branku hostí Németh, ale jeho pokus vyškrábl s námahou brankář hostí na roh.  Na druhé straně zahrozili i hosté, ale svoji šanci nevyužili. Poté již to byli hosté, kteří i s větrem v zádech diktovali tempo hry. I díky fyzické vyspělosti některých hráčů hrozili hosté ze vzduchu. Jejich dobře kopané standratrtní situace byly nebezpečné. To se potvrdilo po necelých třiceti minutách, kdy se hosté ujali vedení. Domácí se nemohli v první půli dostat do hry, a tak se hostující brankář celkem nudil. Až po změně stran se síly částečně vyrovnaly, na těžkém terénu se těžko kombinovalo, byl to spíše boj o každý metr hřiště, a tak jedinou možnost k ohrožení branky se nabízely standartní situace.  To se potvrdilo po rohu Marečka, kdy hlavičku Munzara zastavilo břevno. V dalším průběhu se hrálo především mezi šestnáctkami, oba týmy pozorně bránily, a tak šance už se na žádné straně neurodily, a tak si všechny body za jednu trefu odváží soupeř.