Starší žáci – Okresní přebor               6. 4.  2019

Starší žáci na Babí neuspěli

SK Babí - TJ Velichovky 4:1 (2:0)

K prvnímu jarnímu duelu jsme zajížděli na Babí. Bohužel sestava byla značně okleštěna, na což jsme však byli připraveni a museli se s tím vypřádat. Přesto jsme hráli vyrovnaný zápas, šance se střídaly na obou stranách, ale naše střely se do branky nevešly, a tak v první půli se prosazoval jen soupeř. Nejdříve využil zmatku v našem vápně a poté zvýšili domácí po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil vysoký hráč. Podobný průběh pokračoval i ve druhé půli, bohužel inkasujeme další lacinou branku, na kterou ale dokážeme odpovědět, a konečně se i prosazujeme gólově. V závěrečné desetiminutovce ve snaze posílit útok dostáváme po tečované střele čtvrtý gól. I přes prohru hráči zápas odmakali, samozřejmě ne všechno bylo ideální, a stále je co zlepšovat. Děkujeme rodičům za podporu a dopravu.